Hakkımızda

Aklınıza takılan tüm sorular için...

KAYI ENERJİ

Elektronik devre dizayn, yazılım geliştirme ve sayaç sektörüne danışmanlık konularında faaliyet gösteren Mühendislik ve Ar-Ge firmasıdır. KAYI akıllı sayaç sistemlerine dayalı olarak geliştirdiği ürünlerle sektörde yenilikçi çözümler sunar bir yapıdadır.Firmamız öncelikle ulusal bazda mühendislik hizmetlerinin iyileştirilmesi ve bununla birlikte endüstriyel seviyede üretim sektörünün geliştirilmesi amacıyla, Hacettepe Ünivertsitesi Teknoloji Geliştirme Merkezinde, 2014 yılında kurulmuştur.

Aynı zamanda Hacettepe Üniversitesi Teknokent üyesi olan firmamız teknolojik bilgi birikimine sahip ekibiyle , yeni araştırma çalışmalarına ve uygulamalarına öncü Ar-Ge Projeleri geliştirmektedir.Firma olarak sektörde güvenilir ve kalite odaklı ürün ve hizmet sunmak ve sürdürülebilir değer yaratmak amaçlarımız arasındadır. Çalışanlarımızla sektörde en iyi firmalardan biri olmayı hedefliyoruz.

Misyonumuz ulusal bazda mühendislik hizmetlerinin iyileştirilmesi ve endüstriyel seviyede üretim sektörünün gelişmesi amacıyla; Tasarım, Analiz ve, Proje, Danışmanlık, Teknik yazılım ve Ar-Ge hizmetleri sunmaktır.

KAYI ENERJİ olarak vizyonumuz, Bilgisayar Destekli Mühendislik, Danışmanlık ve Yazılım sektörlerinde uluslararası ve ulusal platformlarda saygın, dürüst, işini zamanında bitiren, başarılı partner olarak anılmaktır.

Bir işi elleri ile yapan kişi İŞÇİ'dir. Bir işi elleri ve aklı ile yapan kişi USTA'dır. Bir işi elleri, aklı ve yüreği ile yapan kişi SANATKAR'dır.

Anonim

Yeteneklerimiz

RF & GPRS

Sayaç sektörüne yönelik kablosuz veri okuma modülleri geliştirmekteyiz.

Yazılım

Bir fikrin bir ürüne dönüşmesi sürecininde analiz ve kontrol edilmesinde sizlerleyiz.

iPphone & Android

Zaman ve mekandan bağımsız tüm verilerinize ulaşabilmeniz için çalışıyoruz.

Danışmanlık

Sayaç ve yazılım sektöründe aklınıza takılan tüm soruların cevabını veriyoruz.